# Etický kodex


Řídíme se podle platných zákonů ČR a etickým kodexem

Etický kodex

Podáváme pravdivé informace

O poskytovaném produktu a našich investorech předkládáme klientům pouze pravdivé informace. Stejně tak o podmínkách a povinnostech na obou stranách smluvních subjektů. Nepodáváme zkreslené informace a nevyužíváme nekalé praktiky formou různých skrytých kliček.

Informace maximálně nad rámec zákona

Náš finanční konzultant poskytuje pravdivé informace o daném produktu stanovené příslušnými zákony a také informace, které zákony nestanovují.

Symetrie při zprostředkování produktu

Nejsme podřízení zájmům investorů s kterými spolupracujeme, ale zájmům našeho klienta. Jednáme zcela nestranně, neuplatňujeme neodůvodněná zvýhodnění a zároveň nevyužíváme svého postavení a zachováváme celkovou nestrannost při výběru nebankovní hypotéky.

Profesionální přístup a individuální řešení

Přistupujeme ke klientům vždy férově a individuálně. S našimi klienty jednáme profesionálně a na rovinu, parametry půjčky přizpůsobujeme dle konkrétních požadavků klienta, jako bychom sjednávali nebankovní hypotéku sami sobě a neslibujeme žádné podmínky, kterých nejsme schopni dosáhnout.

Udržujeme stálou ochranu osobních údajů

Udržujeme povinnosti mlčenlivosti při zkoumání a posuzování případu a osobní údaje zpracováváme v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů a vyžadujeme pouze ty osobní údaje, které jsou nezbytné k vyřízení žádosti. Nešíříme osobní údaje klientů a nevyužíváme je k dalším marketingovým účelům.

 

# Kalkulačka

Získejte nezávazně
výhodný návrh

Kolik potřebuji
(100tis - 5mil Kč)
Na jak dlouho?
(1-20let)

Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním poskytnutých údajů v souladu a nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR). Uvedené údaje budou použity pouze pro potřeby zajištění úvěru

Reprezentativní
příklady

 

Petr

Celková výše úvěru:
1 000 000 Kč
Doba trvání:
20 let
Ůroková sazba:
8,9 % p. a.
RPSN:
15 %
Měsíční splátka:
11 583 Kč

Jana

Celková výše úvěru:
500 000 Kč
Doba trvání:
15 let
Ůroková sazba:
8,9 % p. a.
RPSN:
16 %
Měsíční splátka:
6 486 Kč

Honza

Celková výše úvěru:
300 000 Kč
Doba trvání:
7 let
Ůroková sazba:
8,9 % p. a.
RPSN:
19,1 %
Měsíční splátka:
5 796 Kč